Mes įsitikinome, kad vonios valymas užtrunka tik 5 minutes. Bet tai dar ne viskas! Mūsų priemonės saugo plaunamus paviršius ir atstumia nuo jų nešvarumus. Ką tai reiškia? Kad galite valyti mažiau ir greičiau. Jūs pamatysite, kad mūsų vonios produktų sąrašą sudaro tokie patys produtų hitai. Su tokiais pagalbininkais viskas tampa iš karto lengviau. Tiesiog prisimink vieną! Niekada neatsisakyk dainuoti, nes kasdieninis dainavimas duše puikiai atpalaiduoja stresą ir pagerina nuotaiką.

Skystas antibakterinis muilas su stilingu dozatoriumi 300ml

Geriausias būdas pasirūpinti higienine rankų švara yra dažnai plauti rankas. Todėl sukūrėme švelnų antibakterinį skystą muilą, kuris ne tik efektyviai valo, bet ir rūpinasi rankų oda. Aliejinė konsistencija bei nuostabus kvapas kasdienę rankų higieną paverčia maloniu ritualu.

Jį pamilsi dėl itin švelnios formulės su 95% natūralios kilmės ingredientų ir antibakterinių savybių kurias užtikrins arbatmedžio aliejaus koncentratas. Muilo pH yra fiziologinis.

Nuostabiai kvepia sultingi obuoliai ir kriaušės, subtilios lelijos ir gaivios bambuko natos.

simbolis: 592207

Purškiklis vonios valymui ir priežiūrai 500ml

Dabar valymas užtruks ne daugiau kaip 5 minutes. Purškimo medžiagoje yra mūsų purvo sustabdymo kompleksas. Dėl to kiekvienas tolesnis naudojimas apsaugo išvalytą paviršių, taip užkertant kelią nešvarumų susidarymui. Ir norėdami jums sukurti tokį patį pojūtį, kaip ir prabangioje SPA, mes kvapiuosius aliejus importuojame tiesiogiai iš Prancūzijos.

simbolis: 502001

Purškiklis dušo kabinų valymui 500ml

Patikrinta pieno rūgšties ir alkoholio formulė pašalina muilo ir ploviklio likučius, kalkių ir kieto vandens dėmeles. Stiklas, panaudojus šį purškiklį, lieka be jokių dėmių, jokių nešvarumų ir jis apsaugo nuo užsidegimo. Tuo pačiu jis dar ir taip gerai kvepia.

simbolis: 502002

Priemonė užsikimšusiems vamzdžiams 500ml

Šis tirštas gelis pagelbės ir tada, kai turite rimtą užsikimšimą. Jis atkiša preciziškai, veikdamas stovinčiame vandenyje. Jis taip pat pašalina ir nemalonų kvapą, kuris atsiranda užsikimšus kriauklei. Tiesiog įpilkite gelio į užsikišusią skylę, pasigaminkite sau puodelį kavos ir paskambinkite savo draugams, Ir po 20 min. nuskalaukite dideliu kiekiu vandens.

simbolis: 502003

Gelis tualeto valymui 750ml

Greitai valančio gelio formulė. Jis greitai išvalo net ir sunkiausius nešvarumus. Remiantis šiuolaikiniais silikonais ir natūralia pieno rūgštimi, jis suteikia sanitariniams paviršiams puikų švarumą ir gražų švytėjimą, o originali kompozicija, pagaminta iš prancūziškų aliejų, turi puikų ir gaivų kvapą.

simbolis: 502004

Gelis kalkių ir rūdžių šalinimui 500ml

Tvirtai padengia paviršių, atgaivina jo blizgesį ir apsaugo jį nuo naujų likučių. Jis tuoj pat pašalina kalkių nuosėdas, vandens ir muilo likučius, rūdžių dėmes. Jūsų vonios kambario įranga bus švari ir vėl blizgės.

simbolis: 502005