Kvepalų kosmetikos kolekcija kūno priežiūrai – SIMPLY PLEASURES. Jos idėja – būti čia ir dabar, puoselėti santykius, rasti laiko sau ir kitiems. Suteikiame Jums produktus, skirtus kasdieniai kūno priežiūrai. Turinčius drėkinančių ingredientų, ypatingai malonią konsistenciją, kurių gražus kvapas turi teigiamą poveikį humoro gerinimui. Sutelkdami dėmesį į grožį ir priežiūrą, o ne į lytį, susidomėjome UNISEX tendencija. Pasirodo, šis sprendimas suteikia daug naudų: kartu naudojame tą pačią kosmetiką, sutaupome laiko ir pinigų, vietą vonios kambaryje, rūpinamės aplinka.

DRĖKINANTIS RANKŲ KREMAS kurio veikliosios medžiagos veikia kaip „nematoma pirštinė”, apgaubiant odą ir apsaugo ją nuo pernelyg didelio perdžiūvimo. Kremas palieka ant odos subtilią plėvelę, stiprinančią odos apsauginį sluoksnį.

50 ml
simbolis: 204001

DRĖKINANTIS DUŠO GELIS kuris suteiks Jums kasdien gryno malonumo dozę. Jame yra unikalus Xeradin TM augalinis komponentas, kuris yra natūralus 24 valandų drėkinimo šaltinis. Jo unikalus riebi konsistencija sukuria subtilią putą, kuri puikiai valo ir rūpinasi odos atspalviu, palieka ją atgaivintą. Puikus originalių prancūziškų aliejų kvapas taip pat atpalaiduoja, perkelia Jus į pojūčių pasaulį.

250 ml
simbolis: 201001

KŪNO ŠVEITIKLIS norime Jums padėti išlaikyti odą jauną ir glotnią, todėl sukūrėme DAILY MOISTURISING BODY SCRUB, kuris nepriekaištingai pašalins negyvas odos ląsteles ir ją nuolatos maitins.
Juodieji serbentai ir kedro medis.

250 ml
simbolis: 202001

KŪNO BALZAMAS kuris dėka naudingų ingredientų efektyviai drėkina ir maitina, bei apsaugo nuo išsausėjimo. Veikia akimirksniu ir ilgą laiką, nes jame yra unikalus augalinis ingredientas Xeradin TM, kuris žymiai pagerina odos funkcijas, nes mažina vandens praradimą. Balzamas puikiai įsigeria ir padaro odą elastingą, itin minkštą ir šilkinę. O jo nuostabus, atpalaiduojantis kvapas lydės Jus visą dieną

250 ml
simbolis: 203001