Prouve karjera

Ieškote papildomos veiklos bei papildomų pajamų iš namų? MLM kompanija gali būti puikus pasirinikimas tiek žmonėms, norintiems turėti savo verslą, tiek mamytėms, auginančioms vaikučius namuose. Visada ieškau aktyvių, veržlių verslo partnerių, norinčių užsidirbti ne tik Lietuvoje, tačiau ir 25 pasaulio šalyse. Savo komandoje laukiu ir tų žmonių, kurie tiesiog nori taupyti pirkdami sau prekes be antkainio. Visus jus kviečiu nemokamai registruotis ir išbandyti Prouvé produktus pigiau, o savo laiką investuoti protingai dirbant iš namų. Registraciją rasite kiek žemiau.

Prouvé siūlo tris bendradarbiavimo modelius:

1. VARTOTOJAS
Šiame lygyje jūs galite pirkti kokybiškus, saugius žmonėms ir aplinkai, sertifikuotus Prouvé produktus žemesne kaina savo reikmėms. Dėl to taip sutaupote savo biudžetą.

2. PARDAVĖJAS
Galima gauti papildomas pajamas iš pardavimų – Jums lieka skirtumas tarp katalogo ir partnerio kainos. Tai yra apie 25-30%. Variantas tinkamas tiems, kas nori ir gali aktyviai pardavinėti produktus draugų ir kolegų tarpe. Dirbti galima ir internete skelbimų pagalba. Šį variantą mielai renkasi studentai, jauni žmonės, senjorai ar mamytės, turintys papildomo laiko namuose.

3. VERSLININKAS
Tai puiki galimybė pradėti pelną nešantį nuosavą verslą, kurio pagrindas yra jūsų komandos kūrimas ir plėtimas Prouvé kompanijoje. Registracija nekainuoja nieko, o skiriant tam pakankamai laiko, galima uždirbti labai solidžias pajamas.

Savarankiška neįpareigojanti registracija partneriams, gyvenantiems Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje:

nepamirškite skiltyje „Sponsor number“ įrašyti 18012116, o skiltyje „Konfidenciali informacija“ pasirinkite RODYTI DUOMENIS. Tai svarbu, kad galėčiau jums padėti.

Savarankiška neįpareigojanti registracija partneriams, gyvenantiems užsienyje:

skiltyje „Confidentiality“ pasirinkite pirmąją – „show my personal details“, ir atkreipkite dėmesį, kad pildant registracijos formą būtų įrašytas Sponsor nr. 18013044 – tai svarbu, kad galėčiau jums padėti.

Savarankiška neįpareigojanti registracija partneriams, gyvenantiems RUMUNIJOJE:

Savarankiška neįpareigojanti registracija partneriams, gyvenantiems KIPRE:

Savarankiška neįpareigojanti registracija partneriams, gyvenantiems RUSIJOJE:

Jeigu norite, kad Jums užsiregistruoti padėčiau aš,

užpildykite žemiau esančią formą (būtini visi laukeliai). Turite klausimų?