Mes tikime, kad grožis turėtų būti kažkuo kas suteikia malonumą ir džiaugsmą. Prancūzijos grožio gudrybės sutelkia dėmesį į gerą savijautą, teigiamą energiją ir laimę. Įkvėpti šios fi losofi jos, sukūrėme „Prouvé MAKE me UP” kolekciją, kuria siekiama pabrėžti natūralias grožio savybes, laikantis principo „less is more“.

Matiniai lūpų dažai – pieštukas 2,4g

Pristatome Jums mūsų naujieną – MATTE STYLIST LIP PENCIL. Šie lūpų dažai – pieštukas padės Jums sukurti ilgai išliekantį ir nepriekaištingą lūpų makiažą Prancūzišku stiliumi. Išbandykite dvi unikalias spalvas: švelnią ir subtilią rausvą bei ypatingai moterišką ir gundančią raudoną.
Matiniai lūpų dažai – pieštukas praturtintas augaliniais aliejais Carnauba ir Candelilla, kurie nuolatos drėkins Jūsų lūpas ir neleis prarasti epidermiui reikalingos drėgmės. Sudėtyje esantys aliejai taip pat apsaugos Jūsų lūpas nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

 
RAIŠKI KORALINĖ, simbolis: 304003

 
ŠVELNIAI RAUSVA, simbolis: 304001

 
UŽBURIANTI RAUDONA, simbolis: 304002

PERFECT SKIN mineralinė biri pudra ir pagrindas su baltu moliu. 8g

Sukurta visų tipų odai. Hipoalerginė, 100% mineralinė formulė maitina odą, suteikiant jai subalansuotą ir natūralią spalvą. Puikiai slepia netgi dideles dėmes ir trūkumus jau po pirmo patepimo. Turtinga, išlyginamoji formulė su baltu moliu nesukelia sutraukimo jausmo ar kaukės efekto, o mineraliniai filtrai apsaugo nuo saulės spindulių.

 
1 LIGHT BEIGE, simbolis: 301001

 
2 NATURAL BEIGE, simbolis: 301002

MATTE SKIN mineralinė biri pudra ir pagrindas su baltu ir žaliu moliu. 8g

Skirtas odos, linkusios riebalavimui, puikiai tiks ir asmenis, kurių oda blizga T zonoje (kakta, nosis, smakras). MINERALINĖS PUDROS IR BIRUS MAKIAŽO PAGRINDAS yra hipoalerginiai ir švelnūs, taip pat tinka jautriai ir linkusiai į sudirginimą odai. Žaliojo molio ir titano oksido priedas daro kosmetikos priemonę absorbuojančią riebalų perteklių, o esantis baltas molis gražiai išlygina veido odą.

 
1 LIGHT BEIGE, simbolis: 301003

 
2 NATURAL BEIGE, simbolis: 301004

ILLUMINATED SKIN mineralinė biri pudra ir pagrindas su rožiniu moliu. 8g

Formulė sukurta visų tipų odai, kuriai reikia skaistinimo ir spindesio. Rekomenduojamas ypač pavargusiai, pilkšvai odai su švelniomis raukšlėmis. Suteikia spinduliuojančio, šviesaus veido efektą, o rožinio molis stiprina ir išlygina veido odą. Taip pat tinka asmenis su jautriąja, alergijomis linkusia oda. Naudojami mineraliniai fi ltrai apsaugo odą nuo saulės spindulių.

 
1 LIGHT BEIGE, simbolis: 301005

 
2 NATURAL BEIGE, simbolis: 301006

PURE NATURAL BLUSH natūralus skaistalas. 5,5g

Ant skruostų nedelsiant suteiks Jums energijos! Jis taip pat padės jums suformuoti veidą, o jo lengva, odos neapsunkinanti ir hipoalerginė formulė taip pat tinka jautrios, alergijai linkusios odos savininkėms.

 
1 CORAL, simbolis: 301007

 
2 DUSTY ROSE, simbolis: 301008

PURE NATURAL BRONZER natūralus bronzantas. 5,5g

Yra puikiai pigmentuotas, kas užtikrina puikų pasirinktų veido dalių išryškinimą, tuo pačiu išlaikant lengvą kosmetikos formulę. Galite suformuluoti veido kontūrus, pabrėžti jo stipriąsias puses ir paslėpti trūkumus.

 
1 WARM BROWN, simbolis: 301009

 
2 COOL BROWN, simbolis: 301010

PURE NATURAL HIGHLIGHTER natūrali skaistinamoji priemonė. 6,5g

Padenkite veido dalis, kurias norite šiek tiek pabrėžti: skruostikaulius, nosies tiltelį, vidinius akių kampelius ir po antakio lanką, ir Jūs iš karto pamatysite, kaip greitai Jūsų veidas gaus šviežią, spinduliuojančią išvaizdą. Šiek tiek NATŪRALIOS ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTI PRIEMONĖS po antakių lanku leis Jūsų akims atrodyti didesnėms, o paskleidus virš viršutinės lūpos linijos, optiškai padidins ir pabrėš lūpas.

 
1 GOLD, simbolis: 301011

 
2 PEARL, simbolis: 301012

Ilagalaikis tankinamasis tušas blakstienoms 11g

Jo dėka puikiai pabrėšite žvilgsnį, suteikiant maksimaliai pailgintų ir sutankintų blakstienų efektą. Bet tai ne viskas! Mūsų tušas saugo blakstienas iš vidaus, aktyviai veikia jas visą ilgą dieną. Tai yra tušas ir blakstienų kondicionierius viename.

 
JUODAS, simbolis: 302001

 

Ilagalaikis akių kontūravimo pieštukas 0,3g

Tai itin minkštas ir subtilus, automatinis akių kontūro pieštukas, kuris labai pabrėžia akis. Dėka lengvos, hipoalerginės, oftalmologų patikrintos formulės, pieštukas rekomenduojamas asmenims su jautriomis akimis ir naudojantiems kontaktinius lęšius.

 
JUODAS, simbolis: 302002

 

Ilagalaikis pieštukas antakiams 0,3g

Tai intensyviai dengiantis, atsparus nutrynimui ir išsitepimui antakių pieštukas. Suteikia spalvą, užpildo ir pabrėžia antakius, suteikiant ilgalaikį, iki 12 valandų efektą. Tai puikus papildymas dienos ir vakaro makiažui.

 
WARM BROWN, simbolis: 303001

 
COOL BROWN, simbolis: 303002

Holografinis akių stilizavimo pieštukas 1,7g

HOLO efektas puikai tinkantis vakarėliams, akcentuos Jūsų akis. Atsparus vandeniui, maloni kreminė struktūra, ilgai išliekantis efektas. Hipoalerginis, patikrintas oftalmologų.

 
SAFYRAS, simbolis: 302003

 

Holografinis akių stilizavimo pieštukas 1,7g

HOLO efektas puikai tinkantis vakarėliams, akcentuos Jūsų akis. Atsparus vandeniui, maloni kreminė struktūra, ilgai išliekantis efektas. Hipoalerginis, patikrintas oftalmologų.

 
SMARAGDAS, simbolis: 302004