Ar egzistuoja produktas skirtas ne tik pasirūpinti kūnu, bet ir pojūčiais? Taip! Tai „Body & Senses“ kolekcija, pagaminta iš natūralių ingredientų, kurios sudėtyje yra eterinių aliejų ir natūralaus avokadų aliejaus. Jų pagalba ne tik puikiau sudrėkinsite odą ir regeneruosite epidermį, bet ir prižiūrėsite plaukus. Aliejai Jums taip pat pravers atliekant SPA procedūras namie. Išbandykite juos priežiūrai, masažui ar aromatiniam atsipalaidavimui.

Kam galite juos naudoti:

Aromatinei voniai, kuri nuramins ir atpalaiduos, pašalins įtampą kūne ir sušvelnins odą. Įlašinkite 10-15 lašų pasirinkto eterinio aliejaus į vonią su šiltu vandeniu.

Rankų ar kojų vonelėms, kurios padės užtikrinti tinkamą odos drėkinimą ir švelnumą. Puikiai atpalaiduoja pavargusias kojas. Sumaišykite 2-6 lašus pasirinkto eterinio aliejaus su 15 ml (šaukštu) Natūralaus Avokadų aliejaus ir supilkite mišinį į indą su šiltu vandeniu.

Masažui, kuris nuramins Jūsų kūną ir mintis, pagerins odos elastingumą ir stangrumą. Taip bus stimuliuojama kraujotaką ir sustiprinamas teigiamas aliejų poveikis. Sumaišykite 2–6 lašus pasirinkto eterinio aliejaus su 15 ml (šaukštu) Natūralaus Avokadų aliejaus.

Kompresams: įlašinkite 5-10 lašų eterinio aliejaus į pusę stiklinės šilto vandens. Mažą rankšluostėlį įmerkite į skystį, nuspauskite ir uždėkite ant skaudamos vietos.

Patalpoms aromatizuoti: į kvapo difuzorių įpilkite 65 ml vandens ir įlašinkite 4 lašus eterinio aliejaus.

Natūralus Levandų eterinis aliejus

Aliejus gaminamas iš siauralapių levandų žiedų, auginamų pietų Prancūzijoje. Jis turi ryškų, šiltą, gėlių ir vaistažolių aromatą.

Naudokite, kai norite nusiraminti ir atgauti savo vidinę pusiausvyrą. Aliejus atpalaiduoja ir ramina, gelbsti nuo nemigos, suteikia ramybės jausmą, leidžia lengviau užmigti ir geriau pailsėti miegant. Aliejus slopina odos uždegimą, skatina ląstelių regeneraciją, tonizuoja ją ir padeda kovoti su padidėjusia sebumo gamyba.

10 ml
simbolis: 207002


Natūralus greipfrutų eterinis aliejus

Aliejus gaminamas iš JAV užaugintų baltųjų greipfrutų žievelių. Jis turi karčiai saldų, gaivų, išraiškingą aromatą.

Naudokite jį, kai norite pagerinti savo savijautą. Aliejus gerina nuotaiką ir atkuria harmoniją ir pusiausvyrą. Jis atpalaiduoja ir ramina, tonizuoja odą ir mažina jos riebalavimąsi. Jame gausu vitamino C. Sumaišius jį su masažo aliejumi, mažina audinių tinimą ir celiulitą.

10 ml
simbolis: 207001


Saldžiųjų apelsinų natūralus eterinis aliejus

Aliejus gaminamas iš ką tik nuskintų apelsinų, užaugintų Brazilijoje, žievelių. Jis turi saldų ir aštrų, gaivų citrusinių vaisių aromatą.

Naudokite jį, kai norite atgauti ramybę ir gerą nuotaiką. Tai tikras geros nuotaikos ir energijos šaltinis. Jo sudėtyje yra limoneno ir mirceno- tai vieni geriausių antioksidantų kovoje su laisvaisiais radikalais. Aliejuje gausu vitaminų A, B ir C, jis stimuliuoja kolageno gamybą odoje ir pagerina limfos tekėjimą.

10 ml
simbolis: 207004


Natūralus eukalipto eterinis aliejus

Aliejus gaminamas iš šviežių Kinijoje užaugintų eukalipto lapų ir ūglių. Jis turi gaivų, šaltą, medienos kvapą.

Naudokite jį, kai norite atsipalaiduoti. Puikiai nuima įtampą. Tai stiprus emocinės būsenos reguliatorius. Jis sušildo, atpalaiduoja pavargusius ir įsitempusius raumenis. Efektyviai atpalaiduoja kvėpavimo takų raumenis ir palengvina kvėpavimą. Slopina odos uždegimą.

10 ml
simbolis: 207003


Natūralus avokadų aliejus

Tai tikras vitaminų A, B1, B2 ir D, taip pat būtinųjų riebalų rūgščių ir mineralų užtaisas. Jis yra nepakeičiamas prižiūrint veido, kūno ir plaukų odą. Mes rekomenduojame jį visų tipų odai, ypač sausai ir reikalaujančiai ypatingos priežiūros.

Puikiai drėkina ir regeneruoja Jūsų odą ir plaukus. Oda taps minkšta, lygi, stangri ir maloni prisilietimui. Aliejus stiprina plaukus, lygina juos bei grąžina blizgesį.

Aliejus gerai absorbuojamas ir neapsunkina odos ir plaukų. Jis padengia plaukus apsauginiu sluoksniu, kuris saugo nuo drėgmės praradimo.

Tai šalto spaudimo avokadų aliejus. Jam naudojamas ekologiškai auginamų Pietų Afrikoje avokadų minkštimas. Šaltas spaudimas – tai yra 100% natūralus procesas, kuris išsaugo visas aliejaus savybes. Procesą dar patobulinome: pašalinome nepageidaujamus ingredientus, kvapą ir spalvą. Dėl to jis tapo stabilesniu ir tuo pačiu nepraranda vertingų savybių.

Galite tepti ant odos ir plaukų arba naudoti masažui.

taip pat naudokite jį kartu su kitais mūsų eteriniais aliejais. Taip sustiprinsite jų poveikį.

50 ml
simbolis: 207005