Raktų pakabukas su Prouvé logotipu

Raktų pakabukas su mūsų logotipu pagamintas iš patvarios juostos. Tai labai praktiškas aksesuaras, kuriuo lengvai galėsi prisegti raktus, identifikatorių ar telefoną. Gali rinktis iš dviejų dirželio spalvų – juodos arba baltos.

Kaip tinkamai prižiūrėti dirželį: valyk tik tas vietas, kurias valyti reikia švelniai nuvalant tas vietas drėgnu skudurėliu. Plovikliai ir skalbimo milteliai gali sugadinti spaudą.Marškinėliai su Prouvé logotipu

„Unisex“ marškinėliai, klasikinio pjūvio su „Prouvé“ logotipu, pagaminti iš 100% aukštos kokybės „ring-spun“ tipo medvilnės, pasižyminčios didesniu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Nuo vieno peties iki kito – tvirtinanti juosta, o aplink kaklą, rankoves ir marškinių apačią – dvigubos siūlės.

Spalvos: balta / juoda
Dydžiai: S, M, L, XL


Kepurė su snapeliu

Puikiai tinka karštoms, saulėtoms dienoms.
Kepurė pagaminta iš 100% medvilnės ir turi reguliuojamą „Velcro“ juostelės dirželį.
Kepure rekomenduojama skelbti žemoje temperatūroje naudojant programą „Skalbti rankomis“.
Norint pašalinti nešvarumus rekomenduojama nuvalyti juos drėgnu skudurėliu.

Balta – Indekso numeris 905083
Navy – Indekso numeris 905082


Paplūdimio kilimėlis

Lengvas kilimėlis, kurio matmenys 180 x 60 cm, pagamintas iš patvarios, vandeniui atsparios medžiagos, puikiai tiks paplūdimyje, baseine ir atostogų kelionių metu. Užtrauktuko dėka kilimėli galima lengvai susukti, o pritvirtinta rankenėlė leidžia ji lengvai nešiotis su savimi.

Kilimėlio negalima skalbti skalbimo mašinoje. Nešvarumus rekomenduojama pašalinti drėgnu skudurėliu.

Žalia – Indekso numeris 905086
Mėlyna – Indekso numeris 905084
Raudona – Indekso numeris 905085


Šaltkrepšis

Mūsų šaltkrepšis puikiai tinka laikyti maistą ir gėrimus darbe, kelyje, iškyloje, kelionėje. Jis leis ilgiau mėgautis šaltais gėrimais bei šviežiu maistu. Tinka perkant šaldytą maistą parduotuvėje.

Kodėl jį pamilsite: už jo funkcionalumą. Šaltkrepšis turi specialų šilumos izoliacijos sluoksnį, kuris leidžia laikyti gėrimus bei maistą ir atšaldytą ir šiltą. Užtrauktuko ir tvirtos rankenos dėka galite patogiai ir saugiai perkelti jį į norimą vietą.

Šaltkrepšio priežiūra: Norėdami atsikratyti nešvarumų, nuvalykite krepšį drėgna šluoste. Neplaukite, jis gali prarasti savo savybes.

Matmenys: 20,5 x 13,5 x 17 cm

Žalia – Indekso numeris 905080
Mėlyna – Indekso numeris 905079
Raudona – Indekso numeris 905081


Stiklinė gertuvė su „Prouvé“ logotipu gali būti naudojama visur, kur norite turėti geriamojo vandens po ranka pvz. sporto salėje, darbe, mokykloje arba kelionėje. Patogiam naudojimui gertuvė turi praktišką dangtelį su rankenėle.
Gertuvė skirta šaltiems gėrimams.

Gertuvės talpa: 470 ml.

Žalia gertuvė – Indekso numeris 905077
Mėlyna gertuvė – Indekso numeris 905078
Raudona gertuvė – Indekso numeris 905076