Prouvé – tai visai jauna MLM kompanija, galinti pasiūlyti nuostabią paletę Jam ir Jai geriausių žinomų kvapų iš Grasso laboratorijos! Prouvé kvepalai – tai 20proc kvapiųjų aliejų savo sudėtyje turintys aromatai, kurie jums padės kvapą jausti ištisą dieną ir mėgautis jais pagal nuotaiką, netaupant. Prouvé taip pat gali pasidžiaugti, jog yra vienintelė MLM kompanija, prekiaujanti molekuliniais kvepalais, sudarytais iš vienkomponentės kompozicijos, kurios bazė yra Prancūzijoje pagaminti aliejai su molekuline dalele, kuri suteikia kvapui išskirtinį, ryškų pobūdį.

Visų pamilti, natūralios sudėties namų valymo produktai, saugūs ne tik turintiems vaikų, bet ir augintinių. Nenorintiems eikvoti savo brangaus laiko valymui, siūlau išbandyti ypač veiksmingas, nesukeliančias daug rūpesčio valant, Prouvé priemones. Jos ne tik efektyviai valo, nuostabiai kvepia, tačiau ir puikiai dera prie bet kokio interjero jūsų namuose.

Prouvé asortimentą jau papildė ir Unisex kūno priežiūros priemonės, turinčios nuostabų ingredientą Xeradin TM, kuris žymiai pagerina odos funkcijas, nes mažina vandens praradimą. Kūno linija pasipildė visai nesenai naujais plaukų priežiūros produktais su Keracyn TM.

Turbūt labiausiai džiuginanti moteris naujiena – natūrali mineralinė kosmetika iš kolekcijos „Make me Up“, kuria siekiama pabrėžti natūralias moters grožio savybes.

Prouvé – nuostabi veržli tinklinio marketingo įmonė, kuri mane sužavėjo ne tik produktais, tačiau ir didžiulėmis savarankiško verslo galimybėmis. Prouvé distributorė esu jau metus, tad drąsiai galiu padėti, patarti ir atsakyti į iškilusius klausimus apie produktus bei profesionaliai pakonsultuoti darbo klausimais, kaip pasiekti geriausią rezultatą per trumpiausią laiką? Kaip uždirbti daugiau? Kaip greičiau parduoti? Kaip pritraukti sėkmę? Kadangi darbas Prouvé yra tapęs hobiu ir malonumu – pasiekiama jums esu nuolat. Visada ieškau aktyvių, veržlių verslo partnerių, norinčių užsidirbti ne tik Lietuvoje, tačiau ir 31 pasaulio šalyje. Ar aš ieškau tavęs? Rašyk nieko nelaukęs, nes geriausia diena pakeisti gyvenimą yra ŠIANDIEN, o laikas – DABAR!

Prisijunk prie mano sėkmingos komandos spausdamas REGISTRACIJA arba parašyk man ir aš su Tavimi susisieksiu skiltyje KONTAKTAI!

Irma Valančienė
Prouve Silver 3*** lyderė Lietuvoje
tel.: 8-615-59223