Mes žinome, kad norite jaustis patogiai savo namuose. Mes suprantame, taip pat, kad butas tarnauja Jums, o ne Jūs savo butui. Mes norime pakeisti gyvenimo filosofiją apie valymą, nes mes žinome geresnius būdus kaip praleisti laiką. Šeštadienio rytą norime skaityti knygą, po pietų eiti su vaikais į baseiną. Mes galime maloniai praleisti laiką, nes mes turime veiksmingus valymo produktus. Jūs taip pat galite juos turėti.

Purškiklis audinių raukšlėms naikinti 100ml

Rytinio skubėjimo metu neturite laiko lyginti? Ar prieš svarbų susitikimą reikia greitai išlyginti suglamžytus drabužius? O gal išvažiuojate atostogauti ir Jūsų bagaže nėra vietos lygintuvui? Namuose, darbe ar kelyje – tereikia pasinaudoti mūsų siūlomu sprendimu – purškikliu audinių raukšlėms naikinti. Dėl kruopščiai sukurtos formulės jis per kelias akimirkas ir be vargo „išlygins“ audinius ir rūbai vėl atrodys nepriekaištingai.

Lengvai apipurkškite abi drabužio puses per visą paviršių. Tada paskleiskite juos ant lygaus paviršiaus ir rankomis išlyginkite. Palaukite, kol išdžius, ir viskas!
simbolis: 210008
Kaina:

Pienelis valymui 500ml

Kai kurie jūsų namuose esantys daiktai yra tokie trapūs, kad šveitimas gali sugadinti jų paviršių. Šis pienelis ne tik švelniai išvalo paviršių, bet ir daro jį blizgantį ir apsaugo jį.

simbolis: 504001
Kaina:

Purškiklis veidrodžių ir stiklų valymui 500ml

Pašalina visus nešvarumus nuo valomų paviršių, tokius kaip: riebalus, dulkes, įsisenėjusias dėmes. Sudėtyje yra alkoholio, kuris greitai išgaruoja ir nepalieka dryžių ar kitokių dėmių.

Išbandykite patys ir suprasite, kaip lengva rūpintis namuose esančiais stikliniais paviršiais. Na, o dabar atsipūskite ir mėgaukitės nepriekaištinga švara ir puikiu aromatu!

simbolis: 504011
Kaina:

Purškiklis veidrodžių ir stiklų valymui su nerasojimo funkcija 500ml

Jūs įsitikinsite, kad jis ne tik puikiai valo stiklą, bet ir apsaugo nuo nešvarumų. Kadangi jame yra alkoholio, jis greitai išgaruoja ir nepalieka dryžių. Jis lengvai pašalina dulkes, riebalus, suodžius ir net riebius rankų atspaudus. Atraskite šį fantastišką jausmą, kai reikia pamąstyti ar iš tiesų yra lango stiklas prieš jus ar tiktai oras.

simbolis: 504002
Kaina:

Skystis medinių ir laminuotų grindų plovimui 1000ml

Mes sukūrėme šį subtilų ploviklį su natūraliu palmių vašku, kad jūsų grindys atitiktų jūsų lūkesčius. Jis palaiko jūsų grindų blizgesį ir apsaugo jas nuo drėgmės. Silikoninė emulsija veikia kaip sandariklis ant sujungimų ir mažų įtrūkimų, užkertančių kelią nešvarumams ir dulkėms. Jis sukuria nematomą anti-slip (ne slidu) dengimą ir apsaugo natūralią išvalyto paviršiaus spalvą.

simbolis: 504003
Kaina:

Šampūnas kilimams 1000ml

Sujungia skalbimo skysčio efektyvumą su kosmetika, skirta geriausiai plaukų priežiūrai . Tirštos, aktyvios putos giliai ir tiksliai įsiskverbia į pluoštus, ir pašalina netgi senas dėmes ir purvą. Jis puikiai tvarko dėmes ir deformuotus pluoštus. Jis atkuria audinio gaivumą, minkštumą ir purumą. Be to, jis apsaugo pluoštus nuo naujų dėmių.

simbolis: 504004
Kaina:

Gelis plytelių siūlių valymui 500ml

Valo, nuriebalina ir gražiai blizgina siūles, tačiau yra subtilus ir nepažeidžia nei siūlių, nei plytelių. Po tokio apdorojimo plytelės atrodys visiškai naujos.

simbolis: 504005
Kaina:

Gelis grilių ir orkaičių valymui 500ml

Jis lengvai pašalins net senas pridegusias ir dūmų dėmes, pridžiūvusius riebalus ir maisto likučius. Galite iš karto išvalyti židinio duris, keptuvę, groteles ir krosnies vidų.

simbolis: 504006
Kaina: 7,80€ + dozatorius 0,3€

Universalus gelis 1000ml

Gelinis koncentratas, vienu metu atsikratysite dulkių ir dėmių, net patvarių, jis nuriebalina ir švelniai poliruoja valomus paviršius. Dėl puikių prancūzų aromatinių aliejų jis jums sukurs atpalaiduojančią ir jaukią atmosferą. Galite pasikliauti mumis. Sėskitės ir mėgaukitės nusipelnytu poilsiu.

simbolis: 504007
Kaina: 10€

Itin užterštų paviršių valiklis 500ml

Jūsų slaptasis ginklas su didelėmis galimybėmis. Tai padės jums rūpintis ne tik interjeru, bet ir erdvėmis aplink namą. Galite jį naudoti, kai norite išvalyti pavėsines, balkonus, garažą, aukštą ir įvesti tvarką dirbtuvėse. Jūs pasirūpinsite paviršiais ir pašalinsite visus sunkiai pašalinamus nešvarumus.

simbolis: 504008
Kaina: 9,70€ + dozatorius 0,3€

Ekranų ir metalinių INOX paviršių purškiamas valiklis 300ml

Padeda ne tik valyti, bet ir visų pirma užkirsti kelią greitam paviršiaus susitepimui. Kompiuterių monitoriams, TV ekranams, plazminiams ekranams, LCD ekranams, LED ekranams, taip pat nuotolinio valdymo pulteliams, mobiliesiems telefonams ir kompiuterių klaviatūroms. Taip pat rekomenduojame valyti įrangą iš INOX plieno. Gali būti naudojamas ti ek mati niams, tiek blizgiams paviršiams.

simbolis: 504009
Kaina: 8€ + klasikinis purkštukas 0,5€

Purškiamas kreminės konsistencijos valiklis baldams 300ml

Puikiai valo ir rūpinasi išvalytais paviršiais, apsaugo juos nuo drėgmės ir veikia antistatiškai, neleidžia vėl apdulkėti. Avokadų ir ryžių aliejus bei karnaubo vaškas rūpestingai tinka Jūsų baldams ir suteikia jiems švelnų blizgesį. O unikali kvepalų kompozicija suteikia namams malonų spygliuočių miško aromatą.

simbolis: 504010
Kaina: 9,50€ + klasikinis purkštukas 0,5€