Skalbimas gali būti neįprasta patirtis. Mes paprašėme, kad kvepalų kūrėjai bendradarbiautų su mumis, kad sukurtume tris unikalias kompozicijas: įkvėpta baltos, mūsų gelio, skirto plauti baltus audinius, įkvėpta juodos, juodo audinio skalbimo geliui ir spalvų, spalvotų audinių skalbimo geliui. Jie gavosi puikūs!

Gelis dėmių šalinimui 500ml

Vos per 10 minučių jis pašalina kavos, arbatos, kraujo, kokosų, aliejaus, raudono vyno, apelsinų sulčių, žolių, dirvožemio, skysto padažo, pomidorų sriubos, mandarino, dantų pastos, obuolių ir vyšnių sulčių dėmes. Ir pašalino viską be trynimo.

simbolis: 503001

Parfumuotas audinių gaiviklis 1000ml

Apsaugo nuo deformacijos ir burbuliavimosi, sumažina mechaninius pažeidimus plovimo metu. Jis kruopščiai rūpinasi, kad jūsų drabužių spalvos išliktų gyvos ir gražios ilgiau. Jis turi fantastišką kvapą, sukurtą bendradarbiaujant su Prancūzijos parfumerijos meistrais.

simbolis: 503002

Parfumuotas audinių minkštiklis (gelis) 1000ml

Mūsų minkštiklis skalbinius idealiai minkština, dėl to labai lengva lyginti. Ir audiniai tampa neįtikėtinai lengvi ir purūs.

simbolis: 503003

Skalbiklis gelis baltiems audiniams 1000ml

Ši skalbimo gelio formulė buvo suprojektuota taip, kad apsaugotų visus baltus, ne tik ryškiausius, atspalvius. Jis juos išsaugo neprilygstamai švarius, apsaugo audinį nuo papilkėjimo, nepalieka dėmių. Jis atgaivina ryškias spalvas, ir jūsų drabužiai išlieka gaivūs ir maloniai kvepia.

simbolis: 503004

Skalbiklis gelis tamsiems ir juodiems audiniams 1000ml

Neleidžia atsirasti nešvarumams ir kieto vandens likučiui. Jis apsaugo spalvas nuo išblukimo, nepalieka purvo, bei dėmių ir puikiai paryškina juodos spalvos ir kitų tamsių atspalvių gylį ir intensyvumą.

simbolis: 503005

Skalbiklis gelis spalvotiems audiniams 1000ml

Apsaugo spalvas nuo išblukimo. Jis neleidžia dažams persikelti iš vieno drabužio į kitą, todėl apsaugo spalvas dar geriau. Nuo šiol mes pasirūpinsime jūsų drabužių spalvomis, taigi viskas, dėl ko jums reikia nerimauti, yra spalvingos jūsų išvaizdos kūrimas.

simbolis: 503006