Talpa: 100 ml
Prancūziški eteriniai aliejai: 20% 

Elegantiški, o kartu labai gundantys. Intensyvūs, bet tobulai subalansuoti. Išskirtiniai ir neapčiuopiami laiko. Pažink Unique Collection – kvepalų linija parinkta geriausių parfumerijos pasaulio ekspertų specialiai Prouvé kompanijai.

 

ABSOLUTE CHARM

baltos gėlės, muskusas, pačiulis

Gilus, stulbinantis kvapas. Stebuklinga baltų gėlių su svaiginančiu saldumu ir žaliais susitarimais jėga stimuliuoja pojūčius ir vilioja. Subtilus apelsinų žiedas, primenantis karštas pietų šalis, suteikia jam romantišką natą. Jausmingas muskusas, egzotiškas pačiulis ir šiltas gintaras jį puikiai papildo. Ši kompozicija sustiprina moters grožį ir pabrėžia jos malonę. Tai pritraukia ir įmagnetina.

Šeima: gėlių ir medžio
Kaip jaučiami: gėlių, viliojantys
Projekcija: vidutinė


 

INFINITE FORCE

muskatas, apelsino žiedas, gintaras

Jaudinanti kompozicija, atspindinti naują vyriškumo dimensiją. Tai kvapas ryžtingiems vyrams, norintiems pabrėžti savo jėgą, temperamentą ir unikalumą, sukurdami aplink juos intriguojančią aurą. Aromatingos, pikantiškos natos susilieja su lengvu apelsinų žiedų gaiva ir balzaminiu gintaro aromatu. Medienos natos suteikia stiprybės, intensyvumo ir prabangos, o vanilė – žiupsnelis kreminio jausmingumo.

Šeima: rytietiška, medžio
Kaip jaučiami: intensyvus, balzaminis
Projekcija: stipri


 

TRUE ADVENTURE
neišdildomas nuotykis

Galvos nata: bergamotė, mandarinas, citrina
Širdies nata: imbieras, muskato riešutas
Bazinė nata: kedras, mediena


Tai išskirtinė kompozicija, kuri apibūdina šiuolaikišką, trokštantį iššūkių ir naujų nuotykių vyrą. Tai kvepalai, kurie suteiks pasitikėjimo savimi bei nustebins nepriekaištingai tarpusavyje derančiomis natomis. Odos natos ir balzaminis kedro medis suteikia kvapui paslapties. Gintaro aromatas suteikia ryškumo, o sultingi citrusiniai vaisiai – gaivos ir energijos.

Šeima: medienos, vaisių
Kaip jaučiami: aromatiniai, stimuliuojantys
Projekcija: vidutinė


 

SPICY WILD
laukinis prieskoninis

Rožinis pipiras, šalavijas, kardamonas
Galimybė išreikšti save be kompromiso. Puikiai subalansuotas stimuliuojančių šalavijų ir subtilaus saldžios vanilės bei intensyvių prieskoninių natų derinys yra kaip jūsų unikali vizitinė kortelė. Stiprus Guaiac medžio aromatas suprojektuotas gilumoje, o subtilius našlaičių lapų aromatas suteikia nekontroliuojamo gaivumo.

Šeima: fougère (papartinis)
Kaip jaučiami: šiltas, prieskoninis
Projekcija: stiprus


 

BLOSSOM SYMPHONY
žiedų simfonija

Kriaušės, juodieji serbentai, rožė
Dėl ko jį mėgsite : dėl labai išraiškingos vaisių natos, praturtintos klasikiniu prasiskleidusių rožių ir prieskoniniu rožinių pipirų kvapu, kuris nepaliks abejingų. Jis nuneš jus į jausmingą kelionę karštą ir saulėtą vasaros dieną. Vanilė ir kedras gilumoje sušildo ir suteikia aromatui paslaptingumo. Leiskitės šio gėlių aromato nuskraidinama.

Šeima: gėlių ir vaisių
Kaip jaučiami: Vaisinis, saldus, švelniai prieskoninis
Projekcija: vidutinis