Talpa: 100 ml
Prancūziški eteriniai aliejai: 20% 

 

WHITE MYSTERY
baltoji paslaptis

Galvos nata: mandarinas, jazminas, rožinis pipiras
Širdies nata: ylang-ylang, rožė, irisas
Bazinė nata: santalas, muskusas


Ypač moteriška, prabangi kompozicija, kuri niekuomet nenustos stebinti. Kvapas nuties Jums kelią į gražiausių ir kvapniausių gėlių sodą. Apgaubs jazminų, rožių, irisų aromatu. Šie komponentai nepriekaištingai dera su tropiniu ylang-ylang, persiku bei rožiniu pipiru. Muskusas ir santalas suteikia šiam aromatui jausmo, o mandarinas – švelnaus ir lengvo saldumo. Šis kvapų derinys vilioja, gundo įminti paslaptį.

Šeima: gėlių-vaisiniai
Kaip jaučiami: jaudinantys, jausmingi
Projekcija: vidutinė

 

TRUE ADVENTURE
neišdildomas nuotykis

Galvos nata: bergamotė, mandarinas, citrina
Širdies nata: imbieras, muskato riešutas
Bazinė nata: kedras, mediena


tai išskirtinė kompozicija, kuri apibūdina šiuolaikišką, trokštantį iššūkių ir naujų nuotykių vyrą. Tai kvepalai, kurie suteiks pasitikėjimo savimi bei nustebins nepriekaištingai tarpusavyje derančiomis natomis. Odos natos ir balzaminis kedro medis suteikia kvapui paslapties. Gintaro aromatas suteikia ryškumo, o sultingi citrusiniai vaisiai – gaivos ir energijos.

Šeima: medienos, vaisių
Kaip jaučiami: aromatiniai, stimuliuojantys
Projekcija: vidutinė

 

SPICY WILD
laukinis prieskoninis

Rožinis pipiras, šalavijas, kardamonas
Galimybė išreikšti save be kompromiso. Puikiai subalansuotas stimuliuojančių šalavijų ir subtilaus saldžios vanilės bei intensyvių prieskoninių natų derinys yra kaip jūsų unikali vizitinė kortelė. Stiprus Guaiac medžio aromatas suprojektuotas gilumoje, o subtilius našlaičių lapų aromatas suteikia nekontroliuojamo gaivumo.

Šeima: fougère (papartinis)
Kaip jaučiami: šiltas, prieskoninis
Projekcija: stiprus

 

BLOSSOM SYMPHONY
žiedų simfonija

Kriaušės, juodieji serbentai, rožė
Dėl ko jį mėgsite : dėl labai išraiškingos vaisių natos, praturtintos klasikiniu prasiskleidusių rožių ir prieskoniniu rožinių pipirų kvapu, kuris nepaliks abejingų. Jis nuneš jus į jausmingą kelionę karštą ir saulėtą vasaros dieną. Vanilė ir kedras gilumoje sušildo ir suteikia aromatui paslaptingumo. Leiskitės šio gėlių aromato nuskraidinama.

Šeima: gėlių ir vaisių
Kaip jaučiami: Vaisinis, saldus, švelniai prieskoninis
Projekcija: vidutinis