Elegantiški kvapai Jūsų namams

 

KVAPNŪS MAIŠELIAI

Pasirūpinkite, kad nuostabūs aromatai tvyrotų Jūsų namuose ir palaikytų Jūsų gerą nuotaiką. Mūsų KVAPNIŲJŲ MAIŠELIŲ dėka, galite užpildyti pasirinktas erdves maloniu gležnų gėlių ir sultingų vaisių aromatu. Jie puikiai atgaivina uždaras erdves su ribota ventiliacija, pavyzdžiui, stalčius, spinteles ar lentynas spintose, palaipsniui atskleisdami aromatą. Puikiai tinka kaip avalynės ir nešvarių skalbinių krepšio gaiviklis. Taip pat galite įdėti maišelį į krepšį ar rankinę ir mėgautis šviežiu kvapu kiekvieną kartą atidarius ją.

Kas taip nuostabiai kvepia: gėlių-vaisių kompozicija su gaivinančia citrinos, saldžių jazminų ir aromatingų rausvųjų pipirų natomis.

Indekso numeris: 509001

 

Kvepiantis pakabukas MY FRAGRANT HOME

Originalus, namuko formos, oro gaiviklis užpildys Jūsų pasirinktą vietą nuostabiu aromatu, kuriame susipina sultingo mandarino, gaivaus jūros vandens ir aromatinio lauro lapo natos. Puikiai tinka namuose, biure ar automobilyje.

Išimkite kvepiantį pakabuką iš maišelio ir pakabinkite pasirinktoje vietoje. Venkite tiesioginio produkto kontakto su automobilio vidaus paviršiais.