Elegantiški kvapai Jūsų namams

 

Namų kvepalai

cinamonas, tabakas, vanilė

Įsitikink, kad nuostabūs kvapai supa Tave ir Tavo namuose. Mūsų namų kvepalų dėka Tavo namai kvepės nuostabiu, pikantišku medienos aromatu su tabako lapų, aromatinių prieskonių, tokių kaip imbieras, cinamonas ir gvazdikėliai, balzaminės tonka pupelės ir saldi vanilė, natomis. Pamatyk, kaip paprasta juos naudoti: išpurkšk kvepalus pasirinktoje patalpoje. Nenaudok kvepalų tiesiai ant sienų, tekstilės ar daiktų, taip pat ant dažytų ar lakuotų paviršių.

100 ml


 

KVAPNŪS MAIŠELIAI Citrus Freshness

Pasirūpinkite, kad nuostabūs aromatai tvyrotų Jūsų namuose ir palaikytų Jūsų gerą nuotaiką. Mūsų KVEPIANČIŲ MAIŠELIŲ dėka pasirinktas vietas užpildysite maloniu citrusinių vaisių aromatu. Jie puikiai atgaivina uždaras erdves su ribota ventiliacija, pavyzdžiui, stalčius, spinteles ar lentynas spintose, palaipsniui atskleisdami aromatą. Puikiai tinka kaip avalynės ir nešvarių skalbinių krepšio gaiviklis. Taip pat galite įdėti maišelį į krepšį ar rankinę ir mėgautis šviežiu kvapu kiekvieną kartą atidarius ją.

Kas taip nuostabiai kvepia: citrusinė-medžio kompozicija su liepų, bergamočių, vetiverijų, gintaro ir ąžuolo samanų natomis.


 

Elegantiškas medinis oro gaiviklis

Medinė nepakartojamos formos pakabukas užpildys Jūsų pasirinktą vietą maloniu rytietiško medžio aromatu, turinčiu pikantiškų natų, apelsinų žiedų ir gintaro aromato.
Puikiai tinka: biure, namuose ar automobilyje.

 

KVAPNŪS MAIŠELIAI

Pasirūpinkite, kad nuostabūs aromatai tvyrotų Jūsų namuose ir palaikytų Jūsų gerą nuotaiką. Mūsų KVAPNIŲJŲ MAIŠELIŲ dėka, galite užpildyti pasirinktas erdves maloniu gležnų gėlių ir sultingų vaisių aromatu. Jie puikiai atgaivina uždaras erdves su ribota ventiliacija, pavyzdžiui, stalčius, spinteles ar lentynas spintose, palaipsniui atskleisdami aromatą. Puikiai tinka kaip avalynės ir nešvarių skalbinių krepšio gaiviklis. Taip pat galite įdėti maišelį į krepšį ar rankinę ir mėgautis šviežiu kvapu kiekvieną kartą atidarius ją.

Kas taip nuostabiai kvepia: gėlių-vaisių kompozicija su gaivinančia citrinos, saldžių jazminų ir aromatingų rausvųjų pipirų natomis.

Indekso numeris: 509001

 

Kvepiantis pakabukas MY FRAGRANT HOME

Originalus, namuko formos, oro gaiviklis užpildys Jūsų pasirinktą vietą nuostabiu aromatu, kuriame susipina sultingo mandarino, gaivaus jūros vandens ir aromatinio lauro lapo natos. Puikiai tinka namuose, biure ar automobilyje.

Išimkite kvepiantį pakabuką iš maišelio ir pakabinkite pasirinktoje vietoje. Venkite tiesioginio produkto kontakto su automobilio vidaus paviršiais.