Susipažinkite su „Home & Living Green“ serijos valymo priemonėmis, kurios yra ekologiškos, turi daug natūralios kilmės ingredientų, yra nepaprastai efektyvios, kvepia nuostabiai, o jų buteliai pagaminti iš 100% perdirbtų medžiagų. Valykite namus harmoningai su gamta.

Eko indų plovimo gelis 500ml

Gelio sudėtyje yra švelnių plaunamų medžiagų, kurios puikiai pašalina visus nešvarumus ir riebalus. Šis produktas ne tik suteiks Tavo indams nepakartojamą blizgesį, bet ir nepaliks jokių dėmių. Be to, jo užteks ilgam! Gelio sudėtyje taip pat rasi žalio chelato, kuris minkština kietą vandenį.

Drėkinančio komplekso ir dedešvos, medvilnės ir pasifloros derinio dėka šis gelis puikiai pasirūpins Tavo delnais. Drėkinamasis kompleksas su Peru taros augalo (Caesalpinia spinosa) polisacharidais užtikrina optimalų drėkinimo lygį ir apsaugo natūralią rankų odos mikroflorą.

Mūsų geliai patikrinti dermatologų, o jų atliktas tyrimas patvirtino gelio saugumą. Kvapnūs aliejai, kuriuos naudojame savo geliuose neturi alergenų – pagal IFRA (Tarptautinės kvapiųjų medžiagų asociacijos) standartus.

simbolis: 511001

Kaina: 7,50€ + pompa 0,5€





Eko valiklis vonios ir dušo kabinoms 500ml

Jis yra labai efektyvus ir nekenksmingas aplinkai, nes jame yra net 98% natūralios kilmės ingredientų.

Natūralios pieno rūgšties pagrindu pagaminta formulė, kuri greitai pašalina įvairius nešvarumus, muilo nuosėdas ir kalkes. Ši priemonė užtikrina puikią švarą ir blizgesį, nepalikdama jokių drūžių ar dėmių. Purškiklyje esantis korozijos inhibitorius apsaugo paviršius nuo pažeidimų.

Gryno oro natos, raudoni vaisiai, baltos gėlės, sultinga kriaušė ir santalas.

simbolis: 512001

Kaina: 7,50€ + pompa 0,5€





Eko universalus gelis 1000ml

Veiksmingai pašalina nešvarumus nuo įvairių paviršių, nepalikdamas jokių dėmių. Vynuogių ekstrakto ir glicerino dėka jis Tavo paviršiams suteiks švelnų blizgesį.

Tinka visų plaunamų, keraminių, plastikinių, lakuotų, laminuotų paviršių, MDF, plytelių, terakotos, akmens masės, grindų ir sienų plokščių valymui. Labiausiai ji pamilsi tada, kai teks plauti didelius paviršius.

kvapnūs aliejai, kuriuos naudojame savo geliuose neturi alergenų – pagal IFRA (Tarptautinės kvapiųjų medžiagų asociacijos) standartus.

aromatingas čiobrelis, eukaliptas, gaivios gėlių natos ir anyžius.

simbolis: 514001

Kaina: 9,50€